Hulajnoga, hulaj dusza!

Przyznaję się. Sprawia mi wręcz fizycznie odczuwalną przyjemność, jak widzę moje dzieci w ruchu. Kiedy odrywają się trochę od XXI wieku i oddają się czystej przyjemności prędkości. Na przykład na hulajnodze, bo jest tak lekka i niewielka, że po pierwsze mogę ją zawsze wrzucić do bagażnika, a po drugie, nie wzbudza podejrzliwych spojrzeń stróżów porządku w parkach i ogrodach, gdzie wywieszone są zakazy wjazdu rowerem. A więc: jeśli to wiosna, to czas na hulajnogę!

IMG_4107
Nie będę ukrywać, że jestem zdecydowaną miłośniczką tylko jednej, konkretnej hulajnogi. Ok, kosztuje więcej od tych, które można kupić w supermarketach i zwyczajnych sklepach zabawkowych, ale po pierwsze: też może być różowa ;), a po drugie: ona wytrzyma wszystko!  Na zdjęciu poniżej hulajnoga, z której moja córka aktywnie korzysta od 4 lat. Nigdy nic się z nią nie stało. Jeździ bez zarzutu, odkąd wyjęliśmy ją z pudełka. Czy może być lepsza rekomendacja, niż zadowolone dziecko i rodzic?

IMG_4106

Za co pokochaliśmy te hulajnogi? Za jakość, stabilność, wygodę i bezpieczeństwo. Za to, że jeździ się na nich łatwo, ale da się porządnie rozpędzić. Za unikalny system, dzięki któremu dzieciaki balansując ćwiczą równowagę.

Dlatego jest to jedyna, moim zdaniem, hulajnoga warta rodzicielskiej uwagi: hulajnoga Micro.

My wybraliśmy hulajnogę Mini Micro. Dlaczego?

Screen Shot 2014-05-26 at 12.18.46 PM

(screen ze strony hulajg.org)

* można kupić ją już dla roczniaka, używana jest wtedy jako jeździk z siedziskiem ( to też duża zaleta – nie musimy kupować jeździka a potem hulajnogi, mamy wszystko razem)

* kiedy dziecko rośnie, odłączamy siedzisko i mamy hulajnogę dla małego człowieka

* kiedy człowiek urośnie jeszcze bardziej, wymieniamy niską rączkę na poważną rączkę przedszkolaka, dzięki której nawet tak pokaźny przedszkolak, jak mój (128 cm wzrostu) może nadal swobodnie na niej jeździć

U nas wszystkie te etapy sprawdziły się idealnie, a możliwość posiadania takiej samej hulajnogi, jak starsza siostra była nie do przecenienia ;)

IMG_4105

Jeśli więc nadal poszukujecie idealnego prezentu na Dzień Dziecka, to niezależnie czy będzie to prezent dla roczniaka, czy dla starszych dzieci – będzie to strzał w 10! Wtedy potrzebujecie tylko kask, długą prostą alejkę bez większego ruchu i książkę dla siebie. Miłej wiosny!

UWAGA! moje dzieci zawsze jeżdżą w kaskach. To, że na powyższych zdjęciach kasku nie ma jest wynikiem tylko i wyłącznie mojej głupoty, której mam nadzieję nigdy więcej nie powtórzę. Nie bierzcie z nas przykładu, zakładajcie dzieciom kaski zawsze!

IMG_4104

Hulajnoga Mini Micro

dla kogo: teoretycznie od roczniaka do 5 lat, ale 6 i 7 latki też dają radę (jeśli chcesz kupić prezent dziecku 6 letniemu lub straszemu, wybierz model Maxi Micro)

cena: 279 – 369, zależnie od koloru i wariantu

 

 

 

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s