Doktorze, operacja!

Zabawa w doktora to ta z serii kultowych i chyba każde dziecko musi przebawić swój okres medyczny. Bo ile fantastycznych rzeczy można robić: operacje, ratowanie życia, zalecenia, osłuchiwanie, ZASTRZYKI! Można leczyć misie, lalki, rodziców, zwierzęta albo koleżanki i kolegów. A jeśli starszy brat nie chce już dotykać lalek, nawet umierających, może dorabiać na karetce. Lepiej być nie może. Dlatego pierwszy zestaw lekarski moje dzieci dostały dawno temu. Jest drewniany, ładny i szybciej się pogubiły drobniesze części, niż zniszczyły, zaliczam go więc do wytrzymałych.0_0_productGfx_99ecba577c777fb16997352f52474fe0

Dlaczego jest fajny? Bo ma wszystko, co potrzebne do poważnej walki o zdrowie: między innymi termometr, bandaż elastyczny, recepty, fiolkę na krople (bez kropli), strzykawkę (najczęściej używana w naszym domu) i prawdziwe (!) plastry. I wszystko można zamknąć w metalowej walizeczce, gdyby było pilne wezwanie do domu chorego. Chętnie bym napisała coś więcej, ale wybaczcie – muszę jechać do klaczy w Bullerbyn, do porodu. Moje dwie lekarki proszą mnie o pomoc!

Walizeczka mały lekarz HABA

dla kogo: teoretycznie od 3 lat, moje młodsze dziecko bawilo się tym wcześniej. Gorna granica to 7-8 lat, w zależności od zainteresowań dziecka.

cena: 113 złotych

* zdjęcia pochodzą ze strony polskiego dystrybutora HABA

Reklamy

One thought on “Doktorze, operacja!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s