ułóż, zamknij, przenieś

Lubię zabawki, które nie wymagają tylko odtwarzania, ale otwierają pole wyobraźni. Dają szansę stworzenia czegoś swojego, wyjątkowego. Chcę, żeby moje dzieci potrafiły wymyślać, a nie tylko wykonywać polecenia. Chcę, żeby ich umysł podpowiadał rozwiązania, jakich my dorośli byśmy nigdy nie wymyślili. Dlatego skrzynkę z magnesami wybrałam bez wahania. To prawda, ma karty z gotowymi instrukcjami układania, ale moim dzieciom posłużyły tylko 3 razy jako podstawa i podpowiedź, jak układać. Potem zaczęły tworzyć swoje własne postaci i budowle. Albo budować najdłuższego, zakręconego węża z wielką dopowiedzianą historią. Dlatego takich pięknych, idealnych postaci, jak na zdjęciach producenta raczej się nie spodziewajcie. Ale na pewno zobaczycie zupełnie inne, absolutnie szalone i wyjątkowe. Zawsze patrzę na nie z zachwytem.

DJ03130-a

Walizka ma magnetyczne białe ściany, na ktorych można do woli i według własnego klucza: budować ludzi, zwierzęta, lub cokolwiek innego jest obecnie ta topie,  bawić się kształtami (zaliczenie z geometrii dla starszaków) albo kolorami (dla tych bardziej ambitnych rodziców – szansa na ćwiczenie kolorów po chińsku).

Jakie jeszcze zalety ma ta walizka? Podstawowa: zamyka się! Czyli jeśli chcesz wpaść na kawę z ze znajomymi – nie martwisz się, że twoje dziecko będzie się nudzić, tylko zabierasz walizkę. Jest duża szansa, że oboje z takiego wyjścia będziecie zadowoleni ;) Nasza walizka ma już ponad 2 lata i jest wciąż używana, mogę więc spokojnie napisać, że jest wytrzymała na zniszczenia, bo wicąż prezentuje się, jak nowa.

DJ03130-3

Geoforma, walizka magnetyczna DJECO

dla kogo: od 3 do 5 lat, dla dziewczynek i chłopców

cena: szukajcie dobrze, bo ceny są bardzo różne w zależności od sklepu – od 119 do 170!

* zdjęcia ze strony Vision One

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s