nigdy nie trać z oczu tortu!

Oto książka, w której dzieje się tak dużo, że można czytać ją wciąż od nowa i nigdy się nie znudzi, choć nie ma ani jednego słowa. Teoretycznie chodzi o skradziony tort, ale wokół jest tyle innych zdarzeń, że chwilami zapominamy o torcie. Paluszki moich dzieci co chwilę pokazują nowe historie, ktorych przedtem nie zauważyliśmy. Jest strasznie, kiedy mały prosiaczek gubi się rodzicom, a potem jest w wielkim niebezpieczeństwie. Jest śmiesznie, kiedy małpy skaczą w skradzionych ubraniach i wzruszająco, kiedy niektórzy znajdują miłość, skradziony tort albo zagubioną zabawkę. A wszystko zaczęło się od tortu i pary złodziei ;)Tort_prezentacja_Page_04

Książka „Gdzie jest tort?” to dobry pomysł na prezent dla dziecka od 2 do 7 lat, choć starsze dzieci z pewnością też chętnie do niej zajrzą. Jest bardzo ładnie wydana, w twardej okładce. Jest wystarczająco duża, żeby pochylić się nad detalami i wytrzymuje ciężar dziecięcej ciekawości ;)

Ilustracje autorstwa The Tjong – Khing podobają się zarówno mi, jak i moim dzieciom. Dodatkowo autor ukrył tu małą niespodziankę, bohaterów innej książki dla dzieci. Ciekawa jestem, czy ktoś ich wypatrzy?

gdzie jest tort maksi

Książka „Gdzie jest tort?” jest dobrym pomysłem dla dziecka, ktorego nie znamy i ciężko nam odgadnąć, co je intersuje – nie spotkałam bowiem jeszcze dziecka, które nie pochyliło się nad tą książka na długi czas.

Thé Tjong-Khing „Gdzie jest tort?” wyd. Eneduerabe

dla kogo: od 2 lat do 7, dla chłopców i dziewczyn, do wspólnego rodzinnego oglądania.

cena: 26 złotych (na stronie wydawnictwa)

* zdjęcia pochodzą ze strony wydawnictwa Eneduerabe

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s