czysta przyjemność oszustwa

Kombinowanie, udawanie i oszustwo. Oto, za co moja 6-latka pokochała grę „Urok”. Teoretycznie chodzi o to, że każdy z uczestników jest księżniczką, która próbuje sporządzić magiczny eliksir. Ale szybko zapomniałyśmy o tym, kim jesteśmy, bo najbardziej podobało nam się przeszkadzanie w sporządzaniu tego eliksiru innym. I wiecie co? To był naprawdę przednia zabawa! Opanowałyśmy pokerowe miny, próby zmyłki i różne taktyki.MARBUSHKA-charm4-500x500

Spróbujcie zaprosić wasze dzieci do gry, gdzie oszukiwanie jest mile widziane. Obiecuję, że będziecie mieć z tego dużo zabawy wszyscy – i duzi i mali. MARBUSHKA-charm3-500x500Dodatkowo gry firmy Marbushka to czysta przyjemność obcowania z piękną grafiką i perfekcyjnym wykonaniem. Marzę o tym, żeby każda dziecięca zabawka wykonana była na takim poziomie, z takim gustem  i dbałością o detal. Coż, nie da się ukryć, Marbuska rządzi. Sama nie mogę się zdecydować, jaką grę sprawić teraz moim dzieciom, bo oglądając je tak mnie zachwycają, że chciałabym wszystkie ;)MARBUSHKA-charm2-500x500Gra jest przeznaczona dla dzieci od lat 6 i rzeczywiście młodsze dzieci mogą mieć problem ze skupieniem się na niej od początku do końca, bo rozgrywka trwa ok. 20-25 minut. Za to starszym będzie sprawiać dużo przyjemności.

Czy chłopcy będą grać w tę grę? Myślę, że będą grać, ale razcej nie ucieszą się z takiego prezentu. Choćby przez opis – na wstępie dowiadujemy się, że każdy z uczestników jest księżniczką. Jak wiadomo, dla 7-latka może to zabrzmieć jak zniewaga ;)

marbushka-charm1_1-500x500

gra „Urok” firmy Marbushka

dla kogo: dla dziewczynek, od 6 do 10 lat

cena: 109 złotych

* zdjęcia ze strony sklepu Effii, dystrybutora Marbushki

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s