pudła na nudę

„Mamoooo, nuuudzę się!” – znacie to? Ja znam, dlatego już sama nazwa Pudło nie Nudno obudziła moją czujność.

pudlo_016_copy

Kupiłam to pudło, bo uwielbiam zabawki, które angażują nie tylko jeden palec do wciskania przycisku i nie załatwiają wszystkiego za dziecko. Bo właśnie od tego robi się potem „nuuuuudno”. A Pudło nie Nudno to rzeczywiście wiele godzin dobrej zabawy. Co znajdziecie w Pudle? Kawał dobrej roboty odwalonej za nas, rodziców/dziadków /opiekunów:  po pierwsze poszukiwanie fajnej pracy ręcznej / zabawy  (nie wiem, jak wy, ale jak mam wyjątkowy talent do otwierania w takich sytuacjach tysiąca wyjątkowo ciekawych stron i po kilkunastu minutach już nie pamiętam, od czego zaczęłam). W Pudle zrobili to za nas. Uff! Kolejny krok, kiedy wybierzemy już co chcemy robić z dzieckiem to przygotowanie wszystkich potrzebnych produktów. Znacie ten moment, kiedy wszyscy chcą zbudować rakietę z kartonu, ale okazuje się, że po koleju zostało tylko wspomnienie a taśma klejąca kończy się w połowie przyklejania pierwszej części? Dlatego pokochałam Pudło nie Nudno za dostarczenie WSZYSTKICH potrzebnych rzeczy: z nożyczkami, klejem, farbami i innymi, których w domu nigdy nie miałam albo zaginęły w tajemniczych okolicznościach. Brzmi dobrze, prawda?

DINOZAURY

No dobrze, już wiemy czego nie musimy robić kupując Pudło. Teraz czas na to, co możemy ;)

Pudła są tematyczne, można więc wybrać pudło odpowiednie dla naszego dziecka. Jeśli jesteś bezdzietnym wujkiem/ciocią albo swoje dzieci odchowałaś dużo lat temu i nie wiesz, co może zainteresować konkretne dziecko – możesz strzelać, bo tematy są tyle dowolne, że powinny zainteresować każdego obdarowywanego: jest tu safari, kosmos, są dinozaury, mali artyści, smaki i smaczki, emocje, wydanie świąteczne i bajkowe. Pudła są też w różnych rozmiarach: mini, midi i maksi. A teraz najlepsza informacja: Pudło nie Nudno to nie 2 czy 3 pudła, które ktoś wymyślił i sprzedaje. To wciąż nowe pudła, ponieważ sprzedawane są jednorazowo i w formie subskrypcji. Można zmówić pudła na 3, 6 lub 12 miesięcy. Oczywiście czym dłuższa subskrypcja tym niższa cena pudła. Ach tak, są też pudła dla rodzeństwa ;)

19

Dlaczego uważam, że Pudło nie Nudno to dobry prezent? Bo pozwoli dzieciom na zabawę, tworzenie, odkrywanie i pozwoli wam fantastycznie spędzić czas razem. A przecież o to chodzi w rodzinie, prawda?

Zawady_11

Pudło nie Nudno

dla kogo: 3-6 lat, dziewczynki i chłopcy, cała rodzina

cena:

mini 35 złotych

midi 52 złote

midi dla rodzeństwa 78 złotych

maksi 83 złote

maksi dla rodzeństwa 120 złotych

* zdjęcia ze strony Pudło nie Nudno

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s