30 tras dla każdego dziecka

Dla małych mieszkańców Warszawy i dla tych, którzy jadą do Warszawy tylko na chwilę. Spaceruj z Dzieckiem – 30 pomysłów na spacer w Warszawie. W naszym domu to pudełko kultowe, karty ze spacerami są regularnie segregowane i przekładane, jeśli akurat jakieś miejsce idzie w rankingu w górę.

pudelko_net

Każdy spacer ma swoją oddzielną kartę – ładnie zaprojektowaną, kolorową i wystarczająco twardą, żeby przetrwała w czasie spaceru w małej kieszeni. Jest tam zawarta informacja o długości spaceru, najlepszej pogodzie, komunikacji miejskiej, wstępach  i oczywiście o atrakcjach, jakie można obejrzeć w czasie spaceru.   Spędziliśmy już wiele wieczorów na planowaniu naszych spacerów. Mamy nawet własnoręcznie spisaną listę miejsc do odwiedzenia zimą i latem.

karty02_netKarty Spaceruj z Dzieckiem to naprawdę dobry pomysł na prezent – nawet, jeśli ktoś będzie w Warszawie na chwilę. Dziecko będzie mogło wybrać jeden spacer, na jaki naprawdę będzie mieć ochotę i wszyscy będą wiedzieli czego się spodziewać.

Producent przeznaczył karty dla dzieci od 3 do 8 lat. Według mnie 3-latek ma niewielkie szanse skorzystać jeszcze z prawdziwej wartości kart, dlatego sugeruję aby kupować ten prezent dopiero dla 4-latka. A my czekamy na karty innych miast, bo zwiedzać bardzo lubimy!

dzieciSpaceruj z Dzieckiem – 30 pomysłów  na spacer w Warszawie

dla kogo: 4-8 lat, dla rodziny

cena: 34,90 złotych

*zdjęcia ze strony Spaceruj z Dzieckiem

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s