wykończ misia, żeby ożył

6 miękkich części, włóczka  na mordkę i oczy, igła i nitka – tyle wystarczy do stworzenia ukochanej przytulanki, przyjaciela któremu da się opowiedzieć o niesmacznej zupie i o tym, jak fajnie jest jeździć na rowerze. Bo przyjaciel stworzony samodzielnie ma zupełnie inną wartość niż przyjaciel ze sklepu, gdzie wszystkie miśki na półce wyglądają identycznie. Ten swtworzony przez dziecko będzie jedyny, wyjątkowy i niepowtarzalny. Boska’s Teddies daje taką szansę – pod nazwą Wykończ Misia kryje się pudełko z częściami do zszycia misia. Własnego i najlepszego.

stronka_jakszycZadanie jest na tyle proste, że z pomocą dorosłego poradzi z tym sobie sprawny 3-latek. Starsze dzieci mają szansę zrobić to całkowicie samodzielnie. Satysfakcja, niezależnie od wieku, jest ogromna, a misiek z miejsca ma szansę stać się ukochaną zabawką. W moim domu przyjemność stworzenia własnego misia czeka jeszcze jedno dziecko. Już nie mogę się doczekać tego momentu tworzenia!

Misiek dostępny jest w wielu kolorach, można też dokupić dodatkowe akcesoria, jeśli młody właścicel ma ochotę na trochę szaleństwa.

WM_c_roz_R_dWM_szary_d

Pamiętajcie tylko, żeby dokupić dużą, bezpieczną igłę (na allegro 2 sztuki za 3 złote) i włóczkę do zszycia – bo kiedy ma się kilka lat nie ma nic bardziej roczarowującego, niż prezent, ktorego nie da się użyć zaraz po rozpakowaniu.

Miłego szycia!

index

Wykończ Misia, Boska’s Teddies

dla kogo: od 3 do 7 lat (chyba że starsze dziecko bardzo lubi szyć i sprawi mu przyjemność samo szycie i tworzenie czegoś)

cena: 59 złotych

* zdjęcia pochodzą ze strony Boska’s Teddies

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s