Kinetic Sand – prywatna plaża w środku zimy

Kiedy moje dzieci rozpakowywały ten prezent, przebierałam nóżkami razem z nimi, żeby go dotknąć. Z trudem czekałam, aż zajmą się czym innym, żeby mieć go tylko dla siebie. Kłopot tylko w tym, że razem ze mną czekali wszyscy inni dorośli. Bo Kinetic Sand ma w sobie coś takiego, że znów mamy 6 lat i odkrywamy wielką radość tworzenia.

Moje dzieci bawią się nim codziennie i wciąż odkrywają jego nowe zastosowania. Po klasycznych zabawach z wałkowaniem i foremkami przyszedł czas na krojenie (ach jak on się rozpada rosnąc!) na gotowanie jajek na twardo (ubity w kieliszkach do jajek nabiera idealnego kształu 1/2 jajka) i budowanie wieży (bo nigdy nie wiadomo czym to się skonczy!). Myślę, że jeszcze wiele, wiele dni przed nami razem, bo ten piasek  nigdy nie wysycha.

Kinetic Sand to fajny prezent dla dziecka powyżej 3. roku życia, choć jeśli będziecie bawić się z dzieckiem, można kupić go nawet młodszym dzieciom. Jest nietoksyczny i sprawi wiele radości zarówno wam, jak i waszym dzieciom. Jak opisuje go producent – to 98% piasku i 2% magii!

A teraz coś dla tych, którzy nie wyobrażają sobie piasku w domu, zwłaszcza w rękach dzieci: ten piasek nie składa się z rozpadających się ziarenek. Ten piasek jest masą, która się dobrze zbiera (przykleja się do siebie) i bez probleu odkurza (nie próbowałam na dywanach z wysokim włosem).

Uwaga: dla komfortu dzieci i dorosłych dobrze jest dokupić płaską wanienkę do zabawy.

Dla zaostrzenia apetytu video:

150-201_boxes

Kinetic Sand – piasek kinetyczny dla dzieci

dla kogo: dla każdego, od 3 roku życia

cena za 1kg: 49

zdjęcie ze strony producenta Waba Fun

Reklamy

One thought on “Kinetic Sand – prywatna plaża w środku zimy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s